Vestel Holland B.V ile Vestel Iberia S.L’nin birleşmesi

Vestel Holland B.V ile Vestel Iberia S.L’nin birleşmesi ve Vestel Iberia S.L’in operasyonlarının Vestel Holland B.V Sucursal En Espana’ya devrine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Vestel Holland B.V ile Vestel Iberia S.L’nin birleşmesi
Yayınlama: 02.10.2023
10
A+
A-

Vestel Holland B.V ile Vestel Iberia S.L'nin birleşmesi ve Vestel Iberia S.L'in operasyonlarının Vestel Holland B.V Sucursal En Espana'ya devrine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

''Yurt dışı iştiraklerimizin yapılandırılması kapsamında, şirketimizin yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel Ticaret A.Ş'nin (Vestel Ticaret) İspanya'da mukim yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel Iberia S.L ile yine Vestel Ticaret'in Hollanda'da mukim yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel Holland B.V'nin, Vestel Holland B.V altında birleştirilmesine karar verilmiştir. Bu birleşmeyle Vestel Iberia S.L'nin tüm varlık, yükümlülük ve operasyonları, 1 Ekim 2023 tarihi itibarıyla Vestel Holland B.V'nin İspanya'da kurulu şubesi olan Vestel Holland B.V Sucursal En Espana'ya devredilmiştir. Vestel Holland B.V Sucursal En Espana, Vestel Iberia S.L'nin organizasyon, ortaklık yapısı, fonksiyon ve operasyonlarını mevcut haliyle devam ettirecektir. Bu değişiklik şirketimizin İspanya'daki pazar konumunu etkilemeyecektir.''


EKONOMİ GÜNDEMİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.