Vali Şıldak Suruç’ta

Şanlıurfa, 24 Nisan (Hibya) – Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile birlikte Suruç’ta temaslarda bulundu.

Vali Şıldak Suruç’ta
Yayınlama: 25.04.2024
4
A+
A-

Vali Hasan Şıldak Suruç'u ziyaret etti. İlçede ilk olarak GAP Anadolu Lisesi'nde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Şıldak, yaklaşan Yüksek Öğretim Sınavları (YKS) öncesi başarılar diledi.

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında gerçekleştirilen deneme sınav sonuçları ile ilgili bilgiler alan Vali Şıldak, gençlere seslenerek gelecek hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için planlı çalışmanın önemine değindi. Vali Şıldak öğretmenlerle de bir araya geldi.

Ardından Suruç Öğretmenevi'ne geçen Vali Şıldak, birim müdürleri ile ilçedeki kamu hizmetleri ve yatırımlarla ilgili toplantı gerçekleştirdi. Kurumlar arası ortak çalışmaya vurgu yapan Vali Şıldak, daha sonra Suruç Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Ahmet Fatih Sungur'u ziyaret etti.

Şıldak, kaymakamlık toplantı salonunda İlçe Güvenlik Toplantısına başkanlık ederek temaslarının ardından akşam saatlerinde şehir merkezine döndü.

 


www.ekonomigundemi.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.