CMG Bahar Festivali Galası yurt dışı tanıtım videosu yayımlandı

Çin Yeni Yılı yaklaşırken, 2024 Çin Medya Grubu (CMG) Bahar Festivali Galası dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri için hazırlıklarına devam ediyor. CMG Bahar Festivali Galası yurt dışı tanıtım videosu yayımlandı.

CMG Bahar Festivali Galası yurt dışı tanıtım videosu yayımlandı
Yayınlama: 27.01.2024
2
A+
A-

Çin Yeni Yılı yaklaşırken, 2024 Çin Medya Grubu (CMG) Bahar Festivali Galası dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri için hazırlıklarına devam ediyor. Guinness Dünya Rekorlar Kitabı tarafından dünya çapında en çok izlenen TV programı olarak kabul edilen Bahar Festivali Galası’nın yurt dışı tanıtım videosu yayımlandı.

40 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan Bahar Şenliği Galası, bu yıl da küresel izleyicilere görsel ve işitsel bir şölen vaat ediyor. Dünya çapındaki Çin toplumuna yeni yıl şenliklerini ulaştıran kültürel bir kutlamaya dönüşen Bahar Bayramı galasında, şarkı, dans, opera, tiyatro ve skeçler yer alıyor. Ayrıca günlük yaşama ayna tutarak her kesimden insanın daha iyi bir gelecek için özlemlerini paylaşabileceği bir platform sunuyor.

Video

9 Şubat 2024 günü, Beijing saatiyle 20:00’da canlı olarak yayınlanacak etkinliğe dair özel görüntüler, Türkiye’de yalnızca ’nda yer alacak.


www.ekonomigundemi.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.