Ankara,
26°C
parçalı az bulutlu
Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Afyonkarahisar Sandıklı’da hayata geçiririlen patates soğuk hava deposu ile patates üreticileri ve orman köylülerinin ürünlerini depoladığını bildirdi.
OGM'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:
“Orman köylümüzün hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Afyonkarahisar Sandıklı'da ORKÖY desteği ile hayata geçirdiğimiz patates soğuk hava deposu ile patates üreticisi orman köylülerimiz ürünlerini güvenle depoluyor.”
SHA ( Sanayi Haber Ajansı )
SANAYİ HABER AJANSI