Bugun...
SON DAKİKA

SAHA İSTANBUL SAHA EXPO 2021 İLE OYUNUN KURALLARINI YENİDEN YAZIYOR

SAHA EXPO 10- 13 Kasım tarihleri arasında Savunma Sanayi devlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirecek. Sektörün ilk “Hibrit Fuarı” olma özelliğini taşıyan SAHA EXPO 2021’ de ulusal ve uluslararası birçok firmanın en yeni ürünlerini sergilenecek. Katılımcılar geliştirdikleri yeni ürünleri uluslararası arenaya tanıtırken aynı zamanda kendilerine sunulan işbirliği imkânlarından yararlanabilecekler.
facebook-paylas
 Tarih: 26-10-2021 16:41:16

SAHA İSTANBUL SAHA EXPO 2021 İLE OYUNUN KURALLARINI YENİDEN YAZIYOR

SAHA EXPO Hibrit 2021 ile Oyun Değiştiren Teknolojilere Dokunun!

Savunma sanayi, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde milli sistemler geliştirmek hedefiyle kurulan SAHA İstanbul, 10- 13 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştireceği SAHA EXPO 2021 fuarı ile birçok ilke imza atacak. 10-13 Kasım tarihleri arasında hibrit olarak başlayacak fuar, 15 Kasım tarihinde sanal fuara dönüşecek.  Savunma ve havacılık sanayisinde dünyanın ilk hibrit fuarı olacak SAHA EXPO 2021, 15 Kasım’da 3D Sanal Fuar olarak devam edecek ve 15 Şubat 2022 tarihine kadar ziyaretçileri için açık kalacak. Gerçek fuar deneyimini, sanal bir ortamda ziyaretçilerine yaşatacak olan SAHA EXPO’ya, 7/24 giriş sağlanabilecek ve gerçek bir fuarda yapılabilecek tüm hizmetlerden faydalanılabilecek.

 

Yeni Kurallar ve Yüksek Teknolojilerle, Gelecek Saha Expo 2021’de

 

Türkiye Cumhuriyeti Millî Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından desteklenen fuar 40 bin metrekarelik alanda, 30 ülkeden 600’ün üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşecek. BAYKAR, ASELSAN, TUSAŞ (TAI & TEI), ROKETSAN, HAVELSAN, BMC, STM, KALE GROUP, FNSS, TAIS, PRATT & WHITNEY, DOWAKSA, UKRSPECEXPORT, IVCHENKO-PROGRESS ve MOTOR SICH gibi firmaların yer alacağı fuarda, başka savunma fuarlarda yer almayan; insansız silahlı ve silahsız hava aracı, helikopter, uçak, zırhlı araç, silah, roket ve mühimmat imalatı, denizaltı ve savaş gemilerinin üretimi, tank ve teçhizatları, haberleşme cihaz ve ekipmanlarının üretimi, siber güvenlik, yazılım ve donanım geliştirilmesine kadar savunma, havacılık ve uzay sektöründeki en son teknolojiler ile üretilen birçok ürün ilk defa sektöre tanıtılacak.

 

 

SAHA İstanbul, savunma sanayisini SAHA EXPO Hibrit 2021’de buluşturuyor

 

Savunma, deniz ve havacılık sektörlerindeki en gelişmiş teknolojilerin sergileneceği fuarda, katılımcılar, uluslararası üreticiler ve küresel ölçekteki ürün ve hizmet tedarikçileri ile bir araya gelecek. Bu yıl 25 binin üzerinden ziyaretçinin beklendiği SAHA EXPO 2021, parça bileşen, alt sistem ve sistem üreten yüzlerce KOBİ'yi dünya çapında bilinen platform üreticileriyle bir araya getirmekte önemli bir rol oynayacak. Kobilerle yerli ve yabancı platform üreticileri ve delegasyonların bir arada olacağı fuarda 10 binin üzerinde B2B/B2G görüşme yapılacak.

SAHA EXPO fuar alanında, dünyaca ünlü firmalar, sektörün liderleri ve sektöre yön verenler düzenlenen uluslararası panellerde bir arada olacaklar. Start-Up firmalarının sunumlarını yapabilecekleri özel alanların da olacağı fuarda, anlaşmaları yapılmış projelerin imza törenleri de gerçekleşecek. Katılımcılar en son teknolojik savunma sanayi ürünlerinin bazılarının sunum ve lansmanlarını ilk kez SAHA EXPO 2021 Hibrit fuarında yapacak.

 

Fiziki fuar deneyimini sanal platforma taşıyoruz

15 Kasım tarihinde sanal platforma taşınacak olan Saha EXPO da özel tasarlanmış gezinti yapılabilen interaktif 3 Boyutlu fuar alanı, Minimap ve sunum yapılacak odalar tasarlandı. Katılımcılar stantlarında 3D ürün, afişler, TV'lerde oynatılacak videolar, logolar ve Dijital katalogda yer alacak 2D ve 3D ürün görseller gibi fiziki bir fuarda olan tüm promosyon faaliyetlerini sergileyebilecekler. Dijital katalogda yer alan ürünler 3 Boyutlu olarak 360 derece incelenebilecek, ürünlere yakınlaşılıp uzaklaşılabilecek, ürünler ile ilgili detaylı bilgiler bulunacak.​ Ziyaretçiler, gezindikleri stantlarda ürünleri favoriye alabilecek, kartvizit bırakılabilecek, sosyal medya paylaşımı yapılabilecekler.​ Bununla birlikte “BizBize” yazılımı üzerinden sınırsız sayıda video konferans ile B2B görüşme yapılabilecek. Sanal Fuar katılımcıları ile görüşme yapmak isteyen ziyaretçiler daha detaylı firma bilgilerini doldurup toplantı talebinde bulunabilecek.

 

 

  Editör: EKONOMİ GAZETESİ
  Kaynak: EKONOMİ GAZETESİ

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAVUNMA Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI YUKARI
Telefon
WhatsApp
YUKARI