Bugun...

"Milletin temel gıdaya ulaşamadığını görüyoruz" diyen AK Partili Kandemir: Bizden kaynaklanmıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, hükümete yönelik hayat pahalılığı eleştirine yanıt verdi. Vatandaşın temel gıdaya ulaşımda yaşadığı zorlukları gördüklerini belirten Kandemir, Milletimizin derdini biliyoruz, sıkıntısını biliyoruz. Milletimizin zaman zaman temel gıda maddelerinde yaşadığı darlığı görüyoruz, farkındayız ama bunlar bizden kaynaklanmıyor dedi.
facebook-paylas
 Tarih: 20-04-2022 08:49:24

"Milletin temel gıdaya ulaşamadığını görüyoruz" diyen AK Partili Kandemir: Bizden kaynaklanmıyor

GÜMÜŞHANE () - Partisinin teşkilat toplantısına katılmak üzere Gümüşhane'ye giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Başkanı Celalettin Köse ve parti yöneticileri tarafından karşılandı. İl Başkanlığı önünde toplanan partililere seslenen Kandemir, kendisini bekleyenlere teşekkür ederek Gümüşhane'yi ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"SIKINTIYI BİLİYORUZ AMA BİZDEN KAYNAKLANMIYOR"

"Milletin zaman zaman temel gıda maddelerinde yaşadığı darlığı gördüklerine belirten Kandemir, "Milletimizin derdini biliyoruz, sıkıntısını biliyoruz. Milletimizin zaman zaman temel gıda maddelerinde yaşadığı darlığı görüyoruz, farkındayız ama bunlar bizden kaynaklanmıyor. Hep beraber dünyanın içinden geçtiği bir süreci görüyoruz. Hiç endişeniz olmasın. Bu yazdan itibaren bolluğu bereketi, göreceğiz. Ekimden itibaren de emeklisiyle, memuruyla, çiftçisiyle, hayvancısıyla, çalışanıyla, asgari ücretlisiyle, kadınıyla yani toplumun hangi kesimi varsa onlarla beraber el ele, gönül gönüle göreceksiniz 2023'e Türkiye'yi bir başka taşıyacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Kandemir, 2023'teki seçimlerde AK Parti'nin yüksek oy alacağının altını çizerek, milletin teveccühüyle yeni yüzyılın, Türkiye'nin yüzyılı olacağını, dünya tarihine damga vuracaklarını ve hep beraber başka bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi.

"2023'TE YÜKSEK OY ALACAĞIZ"

Her haneye gidip dertlerini anlatacaklarını dile getiren Kandemir, şöyle devam etti: "Şu karşımızda masa kuranlar maalesef ayaklarını bu topraklara basmıyor. Bizde istiyoruz ki karşımızda öyle bir muhalefet olsun ki gerçekten bizi eleştirsin, yerli olsun, milli olsun ve biz de onlardan ders alalım, varsa doğruları değerlendirelim, gereğini yapalım. Bunların derdi başka. Milletimiz de görüyor ama bizim de anlatmamız lazım. Şimdi bunlar, HDP ile kol kola girenler, terörle yan yana duranlar milletin huzuruna gelecek. Mecliste 'milliyetçiyim' diye geçinip HDP ile el kaldıran, aynı masanın çevresinde, önünde, arkasında kol kola girenler milletin huzuruna gelecek.

"BEREKET BOLLUK ARTACAK, HİÇ ENDİŞENİZ OLMASIN"

Bizim milletimiz kim hangi gölgelerde yürürse yürüsün, kimin gölgesine sığınırsa sığınsın boyunun ölçüsünü verir. Teraziye çıkacaklar o zaman göreceğiz el mi yaman bey mi yaman. İnşallah yarınlarımız bugünlerden daha güzel olacak, soframız zenginleşecek, bereket artacak, bolluk artacak. Hiç endişeniz olmasın. Şu dışarıda yaşanan, ülkemizi etkileyen sıkıntıları biz aşarız. 20 senede neleri aşmadık biz. İnanıyorum ki inşallah bunları da aşacağız.

"Daha sonra parti yöneticileriyle toplantı yapan Kandemir, Gümüşhane Belediyesini ziyaret etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, kent merkezindeki bir öğrenci evini de ziyaret ederek gençlerle sahur yaptı.

/ Muhammet Çelik - Politika

Gümüşhane, Politika, Haberler

Etiketler
  Kaynak: www.haberler.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER POLİTİKA Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI YUKARI
Telefon
WhatsApp
YUKARI