Bugun...
SON DAKİKA

MEDİKAL HİZMETLER “ŞİMDİ DAHA KOLAY”

Medikal ürün üretimini AR-GE alt yapısıyla tamamlayan Grup Dental, 5000 bin ürünü 500 hizmet noktasıyla tüm Türkiye’de hizmet sunuyor. Dişçi koltuğundan, klinik dolaplara, kompresörler, implant sarf malzemeleri ve dental cnc cihazları gibi dental sektörünün tüm ihtayıcını karşılayan firma 30 yıldır faaliyetini sürdürüyor.
facebook-paylas
 Tarih: 14-06-2022 11:05:44  -   Güncelleme: 14-06-2022 11:17:44

MEDİKAL HİZMETLER “ŞİMDİ DAHA KOLAY”

5000 BİN ÜRÜN 500 HİZMET NOKTASI

Dental sektörün uzman firması Grup Dental hakkında kısa bir bilgi verebilir misiniz?

Grup Dental firmamız, 30 yıldır dental sektöründe uzmanlaşan, dişçi koltuğu, klinik dolapları, kompresörler, implant sarf malzemeleri, dental cnc cihazları gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.  Faaliyetlerini yaklaşık 3000m kapalı alanda 62 personelle Ankara İvedik Organize Sanayi’de yürüten firmamız, 5 binden fazla ürün ve 500den fazla hizmet noktası ile doktorların ve hastaların memnun kalmalarını sağlamaktır. Avrupa standartlarının üzerinde hizmet vermek ve yeniliklere imza atmak için tecrübeli ve uzman çalışanlarımız ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan yetkili satıcı ve bayilerimizle ürünlerimizi sergilemekteyiz.

Ürünlerinizin tanıtımı için ne tür çalışmalar yapıyorsunuz?

Geliştirdiğimiz yeni ve teknolojik ürünleri fuarlarda sergiliyoruz. Bu kapsamda Dubai'de gerçekleşen AEEDC fuarına katıldık. Sektörümüzde güçlü bir yere sahip olan üretimlerimizi dünyaya tanıttık. Yine Expomed Eurasia fuarında sektörümüzün yerli ve yabancı birçok firmaya ürünlerimizi tanıttık. 17. Uluslararası Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları İDEX İSTANBUL fuarında 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında CNREXPO standımızda yerli ürünlerimizi sergiledik.

Dental alanında üniversite iş birliğine önem veriyoruz. Bu kapsamda DİŞSİAD üyesi olan firmamız OSTİM medikal sanayi kümelemesinde de yer almaktadır. Sektördeki yenilikleri takip ediyor ve robotik teknolojilere ağırlık veriyoruz. Büyük yatırım ve emeklerle almaya hak kazandığımız sertifikalarımız ve belgelerimiz ışığında üretim ve ihracatımızı artırıyoruz.

 

 

ÜRÜNLER AR-GE ALT YAPISIYLA ÜRETİLİYOR

Ar-Ge ve dijitalleşme konularında çalışmalarınız neler?

“Grup Dental Diş Ünitleri”nin tüm dünya ülkelerinden talep görmesi bizi gururlandırıyor. Bunun altında yatan, tüm üretimlerimizin AR-GE süreçlerinden geçmiş olmasıdır. Üretimlerimizin tüm fonksiyonlarını ve verimliliklerini test etmeden üzerinde yeterince çalışmadan üretim bandına almıyoruz. Böylelikle kalitede, verimde ve optimum maliyetlendirmede en üst düzey ürünleri üretiyoruz.

Ayrıca üretim bantlarımızda ihtiyaca göre farklı modeller belirledik ve hepsinin ortak noktası asgari fire üzerine kuruludur. Bu sayede çevreye ve doğaya saygılı üretim organizasyonumuzu oluşturduk. Aksamayan tedarik zincirimizi sürekli kontrol altında tutarak hem ham maddelerimizi hem de son ürün stoğunu en verimli düzeyde tutuyoruz. Böylelikle üretime aldığımız tüm ürünleri uluslararası standartlarda son haline kavuşturuyoruz.

 

 

“YERLİ VE MİLLİ” FİKİRDEN TAVİZ YOK

Satış ve sonrası hizmetleriniz neler?

2001 yılından itibaren medikal sektörde diş hekimlerinin gereksinimi olan yüksek kalitede dişçi üniteleri ve medikal dolapları üreten tek yerli firma avantajı ile Grup Dental üretimini yaptığı tüm ürünlerinin, üretim bandından hizmet verdiği son güne kadar sorumluluk üstlenmektedir. Ürünlerimiz doğru kullanım şartlarında garanti sürelerinin çok üzerinde hizmet vermektedir. Kullandığımız tüm parçaların uygun fiyatlar ile her an her yerde bulunabilirliği ürünlerimizin faydasını arttırmaktadır.

Tedarik zincirimizi olabildiğince yerli firmaları tercih ederken “Yerli ve Milli” olma fikrinden taviz vermeden ilerlemekteyiz.  Kalite konusunda “sürekli gelişime” inandığımızdan sürekli teknolojik gelişmeleri takip edip, son model hassas üretim cihazlarını bünyemize katmakta, personellerimizin bu konuda eğitimlerine önem vermekteyiz.

 

 

2022’de pazar payınızı nasıl genişletmeyi planlıyorsunuz?

Öncelikle hizmet sağladığımız yerler Devlet Hastaneleri, Özel Hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Diş Klinikleri gibi yerlerin sayısını artıracağız. Sağlık turizmi kapsamında ülkemize gelen sayısı arttığı için yabancı turistleri bilgilendirici çalışmalara yön vereceğiz. Yine daha kaliteli ve uygun fiyatla üretim amacıyla deneyimli mühendis kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. Bu kapsamda diş implantı çalışmalarımız da devam etmektedir. Aldığımız güzel neticeleri üretim bandımıza yansıtmak için dental sektördeki gelişmelerin takipçisi olacağız. Amacımız medikal hizmetlerin daha kolay, hijyenik ve pratik bir şekilde sunulmasına destek vermektir.

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI YUKARI
Telefon
WhatsApp
YUKARI