SON DAKİKA

"ALİ BAHAR" İLE İLGİLİ HABERLER

BAŞKAN BAHAR; FİNANSMANA ERİŞİM KOLAYLAŞMALI
Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, bölge sanayicisinin finansmana erişimini kolaylaştırmak için sürdürdüğü çalışmalar kapsam..
125 ÜLKENİN MELEK YATIRIMCILARI ANTALYA’YA GELİYOR
Antalya OSB Teknopark, Antalya’nın G20 ve EXPO 2016’dan sonra üstleneceği en büyük uluslararası organizasyonlardan biri ..
ANTALYA OSB’DE KVK ZİRVESİ DÜZENLENDİ
Antalya OSB’de, Akdeniz Kişisel Verileri Koruma Zirvesi düzenlendi. Bölge sanayicilerinin ilgili kurumlarla temasının ge..
ALİ BAHAR’DAN GENÇLERE VE VELİLERE ÇAĞRI
Antalya OSB Teknik Koleji’ne kesin kayıtların LGS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılacağını belirten Antal..
ANTALYA OSB AR-GE VE İNOVASYON PROJE PAZARI 2022’ ÖDÜLLERİ SAHİBİNİ BULDU
Antalya Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı 2022’ a..
BAŞKAN ALİ BAHAR; “DESTEK KELİMESİ YATIRIM KELİMESİ İLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR”
TL-Ruble takasının turizm, sanayi ve tarım sektörleri için hayati öneme sahip bir konu olduğuna dikkat çeken Antalya OSB..
FABRİKALARA DOĞALGAZDAN SONRA ELEKTRİK DE YOK
Sanayideki enerji krizi gittikçe büyüyor. İlk olarak fabrikaların doğalgaz kullanımı yüzde 40 oranında kısıtlanmıştı. ..
SANAYİDEKİ ŞEKER KRİZİ
Gıda sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalar, şeker temininde sorun yaşamaya başladı. Türkşekerden olumlu ya..
GAZETECİLER ANTALYA OSB’Yİ ÖDÜLLENDİRDİ
Antalya OSB, yerel medyaya sağladığı katkı, kent ekonomisinin gelişimi için ürettiği projeler ve Antalya OSB Teknik Kole..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI YUKARI
Telefon
WhatsApp